KTO SME

V ČOM SME INÁ AGENTÚRA

Sme prvá WTL (Without-the-Line) agentúra. Od roku 2000 vynechaním všetkých "liniek" tvoríme ucelenú, inovatívnu a efektívnu marketingovú komunikáciu. Staviame nielen na kreativite a profesionalite ale hlavne na priateľstve.


Marek Gešo, riaditeľ pre marketing, komunikáciu a korporátnu filantropiu, Accenture
“S tímom A3.Boot Production spolupracujem už takmer 10 rokov a s kľudným svedomím môžem povedať, že sa jedná o jednu z najviac client-friendly agentúr s akými som v oblasti – nielen - event marketingu spolupracoval."...(viac)

Z môjho pohľadu klienta sú pri spolupráci s agentúrou dôležité nasledovné veci: aby robili nielen to čo chcem, ale aj to čo reálne potrebujem. Aby dokázali rozmýšľať aj za mňa. Aby boli proaktívni a navrhovali mi riešenia ešte skôr než vôbec zistím, že nejaká situácia si riešenie vyžaduje. Aby boli nákladovo optimálni. Aby mi napriek limitovanému rozpočtu vždy dodali najvyššiu kvalitu a odporučili do čoho má význam investovať a do čoho nie. Aby ma odbremenili od čo najväčšieho množstva práce, ktorú vedia urobiť lepšie než ja. Aby spokojnosť mojich zákazníkov bola pre nich prioritou. A aby sme sa pri tom všetkom aj cítili normálne ako ľudia a zabavili sa. To všetko som pri A3.Boot našiel a preto im želám veľa úspešných aktivít a veľa rovnako spokojných klientov.“

Ivana Katančíková, Brand Communication Assistant Manager Czech republic & Slovakia, Sony Central and Southeast Europe
"S agentúrou A3.Boot sme spolupracovali na zabezpečení našej prezentácie v rámci 46. ročníka filmového festivalu Karlovy Vary v júli 2011"...(viac)
Agentúra ukázala počas našej spolupráce bohaté skúsenosti s organizovaním i takýchto väčších promo akcií. Počas našej spolupráce počínajúc návrhmi, cez následnú finalizáciu programu a sprievodných aktivít až po samotnú realizáciu na mieste, agentúra ponúkla služby na maximálne profesionálnej úrovni a splnila naše očakávania. Navyše by som rada vyzdvihla flexibilitu agentúry a reagovanie na zmeny (nakoľko sme na samotnú realizáciu mali obmedzený čas), accounting a personálne obsadenie a riešenie prípadných problémov, k našej spokojnosti.

 
 

SLUŽBY

KOMUNIKAČNÉ RIEŠENIA PRE VÁS


Poskytujeme komplexné marketingové služby v Čechách a na Slovensku. Začíname efektívnou komunikačnou stratégiou. Pri jej implementácii a realizácii využívame skúsenosti a schopnosti nielen našej WTL agentúry, ale aj inovatívne technológie našej spoločnosti Event Technology.

Robme veci inak... Nápaditejšie. Zábavnejšie. Efektnejšie. Kreatívnejšie.

 
 

REFERENCIE

TRHOM
OVERENÉ
SKÚSENOSTI


Accenture, s.r.o.  Agentúra Pohoda, s.r.o.  Boehringer Ingelheim (pre agentúru Soria&Grey, s.r.o.)  Coca-Cola HBC Slovenská republika, s.r.o. (značky Bonaqua, Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta, Sprite, …)   Covidien ECE, s.r.o.  GTS Nextra, a.s.   Koft, s.r.o. (značky Finlandia, Jack Daniel’s, Martini)  L’oreal Garnier Česká republika, s.r.o. (značky L’Oreal, Maybelline, Garnier)   Mediatel Zlaté stránky, s.r.o. (pre agentúru Soria&Grey, s.r.o.)   Merck, s.r.o.   Orange Slovensko, a.s. Pivovary Topvar a.s.(Topvar, Šariš, Velkopopovický Kozel, Pilsner Urquell, Smädný Mních, Birell, Redd’s, Master, Gambrinus)  Procter&Gamble, s.r.o.   PriceWaterhouse Coopers Slovensko, s.r.o. Sario (pre agentúru Media In, s.r.o.)   SACR (pre agentúru Media In, s.r.o.)   SHELL Slovakia, s.r.o.   Slovenská sporiteľňa, a.s.   Slovenská televízia   Slovak Representation House Sony Europe Limited   Swiss Re Business Services (Slovakia) s.r.o.  White&Case s.r.o.     Zentiva a.s.

 
 

KONTAKT

CHCEME O VÁS POČUŤ

a radi sa naveky staneme Vašimi priateľmi.


A3.boot s.r.o.

Fakturačné údaje:
Staré Grunty 26G 841 04 Bratislava Slovenská republika
IČO: 46 635 246, IČ DPH: 2023508707
Register: Spoločnosť je registrovaná v Obchodnom registri Okresného súdu Žilina, Vložka č.: 97635/B
Banka: Tatra Banka a.s., Hodžovo námestie 3, P.O.BOX 42, 850 05 Bratislava 55
Číslo účtu: 2921909285/1100
IBAN: SK65 1100 0000 0029 2190 9285
Swift Code: TATR SK BX

Poštová adresa a adresa kancelárií:

Pri Suchom mlyne 59, 811 04 Bratislava, Slovenská Republika, Európa, Zem, Slnečná Sústava

GPS: 48.84207, 17.11833
 
Tel.: +421 2 207 22 062
E-mail: a3boot@a3boot.sk, Web: http://www.a3boot.sk